Eesti liitumine EL

Eesti liitumine EL

On müstiline kokkusattumus, Eesti on lennanud Euroopa Liidu broomsticks Volbriöö - päris ajalooline Eve lõhkemise hingamispäeva ja kiirustasid vastama samadele ELi viie minuti eurooplased, riides, terminoloogia Ivan on "deemonid riideid," kõige, et ei on deemonlik viisil.

Euroopas aasta harjavarre

Chertovschinkoy Kantautua õhus õhtul 30., kui ta lubas heauskselt prognoosidega jahe Balti kevadel tänavatelt äkki pesta laine uimastav suvise. Ja üks ei segadusse ametlikke seisukohti külalised käivad gala vastuvõtu peaminister Juhan Parts ja suursaadik Euroopa Komisjoni Eesti John Kyaera. Ja asjaolu, et koht vastuvõtt saal koja Teater Studio vanalinn on valitud, vaid toidab ootus teesklus ümberkujundamine üleöö. Nii tundus, et nüüd alt seelik ühe daamid, et kõik ühe ilusam, justkui mõjul kreemi Azazello, tunduvad innukas ootuses lennu koormata pomelo ja silma keegi soliidne diplomaadid vilkuma lõbus kuratlik sädeluse. Pikk saba külalisi valgest marmorist trepid nn live koos palli Woland, et yours truly on suurim kontsentratsioon vaja tervitus lihtsalt tema kätt suruda valitsusjuht, mitte suudelda peaministri põlve.

Champagne korgid ja punnid pumba

Euroopa tulevane volinik Siim Kallas (keskel), peaminister Juhan Parts ja juht valitsuse nõunik Kristi Liiva ootuses tööpäeva.

Ja lõpuks, riik videvikus - aeg oma rahutu vee püüda välja väravaid kostüümides paha. Sümbol muutus, lugusid ja ei karda sõna ajastu oli aga mitte nõid varjata, ja pistik pumba. Tallinlaste pärast, et pühkima kauplustes igasuguseid vabalt voolav toidukaubad reedel paar tundi enne keskööd hõivatud kõik bensiinijaamad linna. Nappide suhkru andis oma seisukohti eelseisva hinnatõusu poole võrra kroon kütus. Kuid üllatuseks oravaid autojuhtidele, hommikul pärast kütuse palavik bensiini hinnad on jäänud samaks - selgus hinnatõus planeeritud esmaspäeval.

Noh, Tallinna kesklinnas, see oli üsna traditsiooniline - Flirty tüdruk sarved, noor "dudes" normaaljaotuse-põhjasetted ja helge lokkis parukad a la seitsmekümnendate, loodusliku irve külmutatakse kummist maskid, vampiir fangs ja rohkem. Evil oli veel vähem kui Jumala rahva, kuid mõned tahtsid salata libahuntide ja karjuvad - mulle mind sa. See on "Pax", tundub olema pühitud ja mudane pea liialdatud pidulike röstsai mööduja, kes rahulikult mõelda muutuva tegelikkusega pingil stop, kuni ta lähenes kaks politseinikku. Või äkki üks kahestunud?

"Hei seal nurgas! Sel moel saab täita ja puhtam! ". Asetäitja ood esimesel hommikul Euroopa Liidus.

Kuid vaatamata arvukus sinine vormiriided (240 töötajad ühikut tänavatele) ja vaatamata kauplemise keeldu alkoholi ja valvas kaitse shopping, uus elanike riigi pealinnas euroallied aktiivselt anduma libations, avalikult ja peamiselt "kõri". Nii hiljem kohalikud valmistusid alustada esmaspäeval rahvahääletus alalist piirangut öö kaubanduse roheline madu. Kuid jäid linna ja ei tea keeld. Toidupoes mees tahab kümne kannatavad riiulile paar õlut kassast, enne meie silmad oli kiiresti kinni valvurid, miks kannatanud stressi, ei ole võrreldav tavalise sel ööl kohtumine vampiir pimedas alley.

Pirita tee kuskil üksteist öösel lähedal Lillepaviljonis olime väga epitsenter pro-Euroopa Salute. Kuid teada, millist pürotehnikat ilutulestik algas, ei olnud võimalik, kuid etendus on välja välk - isegi raske bikers on kaugel nutune sentimentaalsus, katkenud tema voodi kasutamise, lummatud jõllis pakatav õige pea üle firecrackers. Kesksel asub fassaadi kasiino kõrval vene draama, sümboolne ringid paisati laserprojektsiooniks sellega tähed, ja natuke eemal paigaldamine otse sissepääsu juures teater üksi seisis tema läbimõeldud kunstilise juhi Eduard Toman ja otsin kusagil kõrval pidurdamatult läheneb tundi Euroopa vabaduse.

Nende tundi, vastupidiselt ootustele asutajad ja linna ametiasutuste ja ei muutunud populaarseks treffpunktom ja isegi Volbriöö, eelõhtul liitumist Euroopa Liiduga, mille õiglane summa inimest Tallinna kesklinnas, monument jäi asustamata. Nagu sümbol leinavad euroskeptikud.

Õnneks? Oh, jah!

Predpervomayskie videvikus - see on aeg, et saada välja väravaid kostüümides paha.

Devils öösel muutunud udune koidikul, kuid aeg libahuntide ei lõpe. Kuidas muidu seletada asjaolu, et lipu tõstmine kell 7 Eesti ja Euroopa hümnid Toompea kaasas sümfooniaorkester läbi mitteprofessionaalses koorilauljad ja 29 saadikut riigi parlamendi. Ja nende seas - viie minuti kaugusel Eesti volinik Siim Kallas, et tagareas lauljate rõõmsalt volangidega vuntsid kõrval muljetavaldav juht sotsiaaldemokraadid Ivari Padar ja nalju rõõmsamaks zyabnuschih kolleegidega. Lakkamatu itsitamine Kallas, Padar, pea kaitsmiskomisjoni Sven Mikser ja endine kultuuriminister Signe Kivi, kes tüdrukuna, igaüks tahab laine keegi auastmed avaliku, isegi mitte võimalik ohjeldada raske pokrikivaniya dirigent: "Kuule seal suur nurgas! Võtke aega, see on ikka peaproov! Ja viimane viis paluksin teil võtta puhasti! "

Vaatamata alguses tund ja päeval, Kuberneri aed jalamil Long Herman kogutud mitusada inimest, peamiselt noored ja vanad. Kui tulemuslikkuse Eesti hümni vanad mehed ja naised kuulanud mõned intensiivsem - kõik silmad määrati kindlaks Flagstaff - et pärast avaliku sai veendunud, et öösel muundamise lipu ei mõjuta ja Pika Hermanni endiselt lendavad tuttavad sini-must-valge lipu, lõbus on läinud hinge. Üks eakas proua siidist sall ja kaamera kõik püüdsid tungida esimene rida, elav sosistades oma mehele: "Ma olen selline eksklusiivne startida!" Kompleksse Euroopa hümn, Beethoveni "Ood rõõmule" Parlamendiliikmed on hakkama saanud üllatavalt hästi, kuigi ja hinnatakse nende võimet ei asetäitja tagasihoidlikult: "selgus ole nii. Aga siin, nagu olümpiamängudel, peamine asi - osalemine ".

Pärastlõunal 1. mail Eesti rahunenud, kuid traditsiooniline transpordivahendite ja ei tagastata. Noored eelistasid liikuda kesklinnas kapitali rulluiskudel. Mööda teed rulluisutajaid lustlikult koputab uksed Euroopa riikide saatkonnad. Nagu hoiatatud, et meie Euroopa Liidus ei saa igav!

Eesti NSV Liidus ei olnud veel saanud tuum

Pärastlõunal 1. mail Eesti rahunenud, kuid traditsiooniline transpordivahendite ja ei tagastata. Nagu hoiatas, et EL ei saanud igav seda!

Alates 1. maist, Eesti sai staatus Euroopa Liidus. Ja veel, me peame vedama oma sokid üles tugevalt nimi meie riigi rahvale Euroopas on tekitanud teatud ühing. Nüüd on paljud osalejad pidustuste auks laienemist Euroopa Liidu kellega korrespondent "Eesti Noored" suutis rääkida Raekoja platsil Brüsselis uue ELi liikmesriigi, on väga ebamäärane ideid.

Young blond-Belgia algab piinlik itsitama, kui ma küsida, mida ta seostab uute riikide Euroopa Liidu, Eesti. Pärast pikka pai ripsmete tüdruk on sunnitud tunnistama, et seal on midagi selle riigi ei tea. Ärge päästa olukorda ja minu katsed selgitada välja, kas ta teab isegi meie asukoht kaardil Euroopas. "Läheduses Poola?" - õnnetult pigistab Lõpuks noor daam. Ma valgustada mu kaaslane umbes naaberriikide Eesti ja läheb otsima uut ohvrit.

Šveitsi kolmkümmend aastat teadlikumad Eesti ja kõhklemata annab oma geograafilise asukoha: Põhja-Euroopas Skandinaavia ja Venemaa. Imposantne noormees ka teab, et see on väike riik. Rohkem temalt selle konto puudub mõte.

Kolmas loendur, hollandi, kelle nägu on lihtne lugeda järgmised tormine nädalavahetusel suutnud teha meeldiv üllatus. Kuulanud ära minu päritolu, külastaja riigist tulbid rõõmsalt ette: "Tere tulemast Euroopasse! Teie riik on tuntud Hollandis kiiret majanduskasvu, lisaks on tihedad majanduslikud ja kultuurisidemed Skandinaavias. Nagu negatiivse funktsioone, ma isegi ei tea, et Eestis on üsna kõrge tööpuudus ja probleeme venekeelse vähemuse. Ma kuulsin, et päris palju inimesi ei ole kodakondsust. " Juhtiv nädalavahetusel Belgia teise hollandlane on veendunud, et Eesti on Euroopa Liidu uutest liikmetest - üks kõige enam arenenud. Minu kaaslane heaks idee laiendada Euroopa Liidu ja usub, et see on kasulik mitte ainult uusi, vaid ka vana ELi liikmed. "Ma ainult loodan, et majanduslik kihistumine tulevad kiiresti midagi, kuigi üks öö, et muidugi ei juhtu. Eesti, minu arvates õigesti ja peaks varsti jõuda Lääne-Euroopa heaolu, "- lisas ta optimistlikult.

Jõlkuma taevase telki avaldub Hollandi teadmisi ma ei saa. Belgia paar keskealine siiralt tunnistas, et informatsioon Eestis see ei ole. Kahe mehe ja naise veel ei mäleta, et Eesti on väike riik. Samuti kuulsin kuskilt, et eestlased ei ole eriti soovi liituda Euroopa Liiduga.

Summeerida tulemused dialoogi paar tosinat esindajatega erinevatest rahvustest, peame tunnistama, et teil on vaja palju tööd, et luua väga tuntud viis Eesti. Lisaks asjaolule, et Eesti on endine Nõukogude vabariik asub Põhja-Euroopas ja ei erine suurt populatsiooni meist palju midagi ei ole teada. Ülaltoodud Hollandi - pigem meeldivat Erand kinnitab reeglit ei ole liiga meeldiv.

Samal ajal, vastavalt küsitluse tulemused nädalavahetusel see on ohutu järeldada, et huvi Eesti on Euroopa Liidus. Kohvikus lähedal Raekoja plats Brüsselis, kus ta töötas koos Eesti Advokatuuri jooke ja suupisteid kolm päeva, see on pakendatud. Laupäeval saabus Brüsselisse, et näidata oma toiduvalmistamise kunsti eesti restaurateur Dimitri Demjanov ja tema majapidamises ei ole aega võtab hinge kinni.

Noor Eesti põllumajandustootjatele, kes olid kauplemine Jubilee Park Brüssel, laupäeva pärastlõunal, kahjuks avastanud, et kaup tuuakse Belgia ei piisa kõigi soovijate. Õlu on välja müüdud silmapilgu, mitte vähenev nõudlus suitsuvorst, juust kohupiim, juust ja sink. Pühapäeval, õiglane oli jätkata, kuid ei ole midagi müüa. Kõik see näitab, et Eestis on aeg ära huvi, et nüüd, et enamiku eurooplaste tunne suunas uute liikmete laieneva liidu.

Euroopa Liidu algab Narva

Osakonna juhataja piirikontrolli "Ivangorodi" Kolonel Andrei Makhov ja staabiülem Kirde-pogranregiona Kapten Einar Raudmann

Öösel laupäev vastu pühapäeva Ida osa piiril Eesti Vabariigi sai uue idapiiril Euroopa Liidus.

1. mai tseremoonial tõsta Eesti lipu ja Euroopa Liidu Narva, kus osales siseminister Margus Leivo peadirektor osakonna Piirivalve kindralmajor Harry Hein ja peadirektor Toll ja maksuameti Aivar Rehe, tõdeti umbes valmidust Eesti piirivalvurid teenida kaitseks Euroopa ühenduse piire, sisaldab nüüd 25 riigis. On uue olukorraga geopoliitika tõendab mitte ainult kihav kohta lipuvardad vasakul kaldal piirijõe Narva lapiga ER ja Euroopa Liidus, kuid uusi märke auto terminal Narva Toll näitab eriradadest sõidukitele, mille draiverid - kodanike Euroopa Liitu. "Roheline koridor" loodi neid Narva.

Keskööl 30. aprill 1. mai liikumise kaupade transiiti läbi Eesti piiri ei takistanud. Seoses integratsiooni Eesti tollideklaratsioonide töötlemise süsteem ELi kava reedel 21-24 tundi ühe elektroonilise süsteemi on välja lülitatud (ASYCUDA), kuid Narva tollideklaratsioon välja paberil ja püüdis vältida ummikuid. Vahel väike järjekord autosid, kuid hommikul pühapäeval, 2. mai piiri sai normaalse rütmi tööd. Puruneb jalakäijad piirisillaga üle Narva jõe ei täheldatud, liikumist ei takistanud ööl 1. maist.

Uuendused uue välimine idapiiril ELi. Eelkõige Eesti piirivalvurid kontrolli ELi kodanikest on lihtsustatult, kuid alluvad suuremat kontrolli Venemaa kodanikud. Vene poolel piirivalvurite testitakse tavarežiimis loomata, erinevalt Eesti poolel "roheline koridor" autod, mille juhid - ELi kodanikud.

Vastavalt Margus Leivo, Eesti on valinud arengutee, mis võimaldas tal siseneda maailma suurim turumajanduslikke ja avades uusi võimalusi arenguks. Siseminister ütles, et nüüdsest Eesti piirivalvurid süüdistatakse suur vastutus ohutuse tagamise kogu ELi, ja ta avaldas veendumust, et ülesanne piirivalvurid edukalt toime tulla. Jagades oma muljeid sündmuste mai Minister rõhutas, et Eesti inimesed võivad olla õnnelikud, sest praeguse põlvkonna Eesti elanikkond on tunnistajaks sündmustele nagu omandamine Eesti iseseisvuse Vabariigi liitumist Euroopa Liidu ja NATO. Ja need sündmused on surutud lühikese aja jooksul, näiteks radikaalsed muutused elus üks põlvkond annab erilise tähtsusega panus Eesti elanikud on ühiskonna uuendamisel. Ja usub Harry Hein, oluline etapp arengut meie riigis, paigutuse piire ning olulist rolli mänginud elanike piiril Narva.

Aivar Rehe ütles, et Eesti tolli mais esimesel päeval ühtses Euroopa tootmise süsteemi ja töötab globaalse sünkroonselt. Ta ütles, et järgmine väljakutse tolliteenuste eest Eestis ja Venemaal tugevdada koostööd, et parandada klienditeenindust ja kiirendada kauba üle piiri. Transiitliikluse Narva suureneb ja koormus tolli, nii riigi Põhja-Ida Tollikontroll tänavu kasvas 20 inimest. Ja kui vaja SVTI saada neljandas kvartalis isegi 10 või 15 uut töötajat, ja siis riik saab 185 inimest.

Osakonna juhataja piirikontrolli "Ivangorodi" Kolonel Andrei Makhov kutsuti tseremoonia Narva liider Kirde pogranregiona kolonelleitnant Roland Peetsom. Kui varem eesti ja vene piirivalvurite teinud aktiivset koostööd, et tagada ohutus piire kahe riigi vahel, on nüüd koostöö arendamine põhineb Venemaa ja ELi piirikaitse.

Tseremoonial mis osales ka Narva linnapea Tarmo Tammiste ja maavanema Leo Raidma, liikumise piiril maanteesild on peatatud kaks tundi, mis ühendab Narva ja Ivangorodi. Pidu osales orkester osakonna piirivalve ja jaotus Northeast pogranregiona.

Similar articles:

ПолитикаВ Эстонии победили разрушители советских памятников

ИсторияЭстония - Земля русских предков

ЭстонияЭстония: краткая справка

ОбществоРусские выбирают Эстонию

ЭстонияЭстония


Rating: 0 Votes: 0

Comments 1

0 Администратор #
13 juuni 2017 in 08:54
В 1991 году Литва, Эстония и Латвия первыми покинули СССР. Далее эти достаточно разные государства, часто обобщаемые как «Прибалтика», с разным успехом но со схожим упорством пошли по пути целенаправленной интеграции в западное и европейское сообщество. Этот путь проходил через весьма болезненные рыночные и структурные реформы и закончился вступлением этих стран в Европейский союз в 2004 году. С этого момента прошло много лет. Что дало прибалтийским странам вступление в ЕС? Стоило ли ради этого ломать советскую промышленность и годами мучить слабые слои населения болезненными реформами? Те, кто бывал в этих странах до и после «шоковой терапии», знают ответ. Среди остальных на этот счёт бытует множество мифов, часто подогреваемых ангажированными СМИ и сарафанным радио из жанра «подруга моей подруги живёт в Латвии и рассказывала…».

Трансляция этих мифов — настолько массовая, что в головах у людей уже сформировались две разные действительности. В одной из них, прибалтийские страны, реформировав свою экономику по лучшим стандартам развитых стран, успешно вошли в их число и живут сегодня богато и счастливо в большой и дружной европейской семье. Вторая реальность предполагает, что разрушив всё хорошее, что оставалось от советской системы, развалив производства и выгнав сотни тысяч людей на улицу, прибалтийские страны в 2004 году стали второсортным придатком богатых стран ЕС, пригодным лишь как рынок сбыта и источник дешёвой рабочей силы, без всяких перспектив развития. Чтобы найти истину, я решил собрать кое-какие цифры. И всё сразу стало ясно.

Подобного рода дезинформации в русскоязычных СМИ — масса, несмотря на то, что все данные, которые я привёл, являются публичными, и любой может при желании всё проверить. Получается, что все эти писания рассчитаны либо на лентяев, либо на идиотов. Зачем это нужно? Возможно, затем же, зачем появились когда-то мифы про отобранных русских детей в Норвегии, или про русскую духовность, или про 28 панфиловцев, или про распятого мальчика…

Помните, что лучший способ победить ложь — это не впускать её в себя.

http://antimif.com/archives/1087