Kuumad eesti poisid 20 aastat poole linna ehitati Siberis

Kuumad eesti poisid 20 aastat poole linna ehitati Siberis

I "pecked" teadaannet ajalehes üks ettevõte on oodatud ehitustööde Lääne-siberi linna Kogalym ja otsustasin proovida. Ma sain mulje, et meie ajal keegi Siberis ei lähe oma.

Vabatahtlikult Siberisse!

Teadaanne firma, kes tegeleb betooni tööd, on lubanud palk 5000 - 15000 - sõltuvalt sellest, mida saate teha. Nüüd, kui me ei ole vihje sellele talvel on juba kakskümmend allpool.

Minu viide asjaolule, et Oma ametiaja jooksul õpilase ehitus meeskond tegeleb konkreetse töö oli mul värbajate, kahjuks ei olnud täidetud. Ma viisakalt keeldunud. Selline konkreetne töötajate Siberis ei pea, peame spetsialistid. Ja nende lahtiselt.

See ettevõte tegeleb konkreetse töö on Kogalym väike alltöövõtja. Peamised sama meetme on ehitus firma "Cueks" tähistas hiljuti oma sünnipäeva, kes kutsus meie keskkonnaminister Heiki Kranich, ja seal laulis Anne Veski. Veidi enne seda diiva laulis teise juubeli - kütuse ettevõtte töötajad "Lukoil".

Kogalym - see on linna "Lukoil", läheduses õli hoiused laiali selle tohutu ettevõte. Samuti on peakorter "Lukoil" Lääne-Siberis, ehitatud eestlaste - kaasaegne ja rikas hoone.

Üldiselt igakuise erilist lennu Tallinn-Kogalym-Tallinn on 20 aastat võeti Siberisse Eesti ehitajad. See kaasaegne õli elanikuga linnas 55000 - 60.000 inimest nad on ehitatud rohkem kui 100 suurt elamute sillutas lahtiselt maanteede ehitatud kaks kooli, spordi ja kultuuri keskus, kliinikus, poed ja mõned administratsiooni hooned. Lühidalt - "Cueks", või pigem selle filiaali Venemaal registreeritud, ehitatud pool selle linna, hästi peaaegu poole võrra.

Winter temperatuuri Kogalym -45, -50 ja sageli - tavaline nähtus. "Sellistel juhtudel oleme ehitajad tööle ei tooda - ütles projekteerimistööd" Cueksa "Peeter Rüütli Suvi on siin -. Juunis-juulis.

Kuna ehitusturul Eestis on läbimas parematel aegadel, hea ehitajad, kes tahavad minna tööle Siberis puudu. On suuri objekte, ehitatud Kogalym, võib olla aeg kokku kuni 300 Eesti ehitajad. Võttes arvesse, et Eesti ehitajad töötavad võimalustest mujal Saaremaal või mujal, võib olla pikka aega eemal pere, nad on muidugi vabatahtlikult nõus kahe kuu minna Siberisse, Rüütel.

Ja kuidas viina? Kui sõber insener, regulaarselt jätnud tööd ehitusplatsil Siberis aja jooksul palju muutunud: väga huvitav esimesel tema lugusid taiga sai monotoonne ja igav, ja selle igapäevase Jook ohver, esimesel mitte tülitama, sai lõpuks talumatu: mees selle sai alkohoolik Siberis. Vastavalt sellele ja sain mulje, et mehed hea seal, "alistunud".

Ma eksisin.

"Boozer me kohe tagasi saata - ütles mulle Rüütli -. Ma isegi arvan, et meil töötav distsipliini on kõrgem kui Eestis."

"EE"

Tõlkinud L. Simagina


Rating: 0 Votes: 0

Comments

No comments yet. Yours will be the first!