Eesti Ehitus Eesti Русский
Avaleht Kontakt Uudised Galerii Failid Dokumentatsioon Lingid Küsitlused Tarne Sitemap
Menüü
 
 
Teenused
 

Hooldus ja remont ventilatsioonisüsteemide, küttesüsteemide, elektriseadmed
veel...
 
Otsing
 
Sisesta otsingusona:
 
Soovitan
Otsing: 
Lehekülgi : 1 2 3 4 5 » #
Jõhvi riigigümnaasium kerkib soovitud tempos
Reedel peeti riigigümnaasiumi ehitusplatsil sarikapidu, mille eesmärk oli kostitada ehitajaid − rahvapärimuse järgi aitab see tagada hoonele hea õnne ja luua head suhted majavaimuga
Reedel peeti riigigümnaasiumi ehitusplatsil sarikapidu, mille eesmärk oli kostitada ehitajaid − rahvapärimuse järgi aitab see tagada hoonele hea õnne ja luua head suhted majavaimuga.

Eile peeti Jõhvi tulevase riigigümnaasiumi sarikapidu, millega tähistati hoone maksimaalse kõrguse saavutamist. Ehitajad on objektist elevil, sest ümmargusi maju ei õnnestu iga päev ehitada.

Lugema
27.02.15  
 
Ida-Viru kortermajadele antakse teistest suuremat toetust
Et hoogustada Ida-Virumaal korterelamute kordategemist, on siinsetel korteriühistutel võimalik saada 10 protsenti suurema osakaaluga toetust kui teistel Eesti piirkondadel
Et hoogustada Ida-Virumaal korterelamute kordategemist, on siinsetel korteriühistutel võimalik saada 10 protsenti suurema osakaaluga toetust kui teistel Eesti piirkondadel.

Juuli võttis Sillamäe volikogu tuliste vaidluste järel vastu Pavlovi 1 ala detailplaneeringu projekti, mille avaliku arutelu järel peaks Leedu tuntud poekett Maxima alustama linna suurima kaubanduskeskuse ehitust.

Lugema
27.01.15  
 
Ettevõtlussektori kasum vähenes kolmandas kvartalis
Ehitussektori kasumi langus kolmandas kvartalis mõjutas ettevõtluse kogukasumit. Pildil Eesti Rahva Muuseumi uue hoone ehitus Raadil
Ettevõtlussektori kogukasum oli tänavu kolmandas kvartalis 859 miljonit eurot, seitse protsenti vähem kui mullu samal ajal, teatas statistikaamet.

Ehitussektori kasumi langus kolmandas kvartalis mõjutas ettevõtluse kogukasumit. Pildil Eesti Rahva Muuseumi uue hoone ehitus Raadil.

Lugema
05.12.14  
 
Arhitektuurikonkursi võitjad võivad jääda pika ninaga
Kuigi keskuse arhitektuurikonkursi võitis OÜ Luhse & Tuhal, pole arendaja nendega lepingut sõlminud
Kuigi keskuse arhitektuurikonkursi võitis OÜ Luhse & Tuhal, pole arendaja nendega lepingut sõlminud

Pargi serva kerkiva Virumaa kõige suurema kaubandus- ja vabaajakeskuse arhitektuurikonkursi võitnud OÜ Luhse & Tuhal on hämmingus, sest kuigi ehitus hakkab peagi pihta, pole arendaja neilt projekti tellinud.

Lugema
28.11.14  
 
Lehekülgi : 1 2 3 4 5 » #
Klientide arvamused
 
- Vaieldamatu eelis meeskond on terviklik lähenemisviis lahendamaks keerukaid probleeme. Tänu loomingulist lähenemist ja operatiivtöö ettevõte, meie töö on muutunud stabiilsemaks ja tulevikku suunatud.
 
Sertifikaadid
 
Certificate successful estonian company 2014
Certificate successful estonian company 2014
 
RSS / Sitemap
 
 
 
Avaleht Kontakt Teenused Uudised Galerii Failid Dokumentatsioon Lingid Küsitlused Tarne Sisukaart
© 2018 www1.ee